O firme

Firma WEBKVALITA je lídrom v poskytovaní servisu notebookov a počítačov v Košiciach. Ako prvý v Košickom kraji sme začali poskytovať servis notebookov všetkých značiek. Za niekoľko rokov svojho pôsobenia sme získali už viac ako 20.000 zákazníkov a úspešne dokončili vyše 50.000 opráv notebookov a počítačov. Náš osobný prístup ku klientovi a profesionalita našich technikov presvedčil už množstvo zákazníkov, ktorí sa k nám vždy radi vracajú. Počas tohto obdobia sa nám podarilo úspešne etablovať na našom trhu a posunúť úroveň poskytovaných služieb výrazne vyššie oproti konkurencii. V našom servise poskytujeme služby na najvyššej úrovni. Opravy vykonávame najmodernejšími technológiami a používame najmodernejšie postupy. Naši technici sú vyškolení a majú bohaté skúsenosti s opravou notebookov a počítačov. Spolupracujeme s výrobcami náhradných dielov a preto Vám vždy poskytneme najlepšiu cenu.

Naše skúsenosti sú pre Vás zárukou a pre nás záväzkom! Od roku 2007 sme tu pre Vás!

Naše referencie

Iveta K.-
spomalená Vista
Keď som si kúpila počítač od telekomu, netušila som, že s ním budú problémy. Už keď som s ním začala pracovať, počítač bol strašne spomalený, avšak čím dlhšie som na ňom pracovala, tým pomalšie to bolo. Nakoniec som sa rozhodla problém riešiť. Práve vtedy, sme mali na bráne vylepenú reklamu WebKvality, tak som sa im ozvala. Technik prišiel do hodiny a hneď ma oboznámil s problémom. Povedal, že ak mi nainštalujú viac pamäte a preinštalujú Vistu, bude to oveľa rýchlejšie. Zobral počítač a o pár hodín boli naspäť. Ostala som prekvapená, keď som zistila o koľko rýchlejší je teraz počítač. Za výmenu pamäte som zaplatila len 13,92€ a pamäť ma stála len niečo cez 10€. S ich prácov som naozaj spokojná a určite ich odporučím aj známim.
Peter S.-
prasknutý displej na notebooku
Svoj notebook používam pri svojej práci denne a prácu bez neho si viem už len ťažko predstaviť. Keď mi večer pri práci spadol notebook z kresla a praskol na ňom displej, mal som veľké obavy čo budem robiť mesiac bez notebooku, a či vôbec nebude oprava drahšia ako celý notebook. Našiel som firmu Webkvalita na internete a objednal servis. Bol som milo prekvapený, keď mi už na druhý deň ráno volali s cenovou kalkuláciou a v ten istý deň poobede mi doniesli opravený notebook domov. Bol som maximálne spokojný.
Rudolf B.-
notebook sa nedá zapnúť
Mám asi 2 a pol roka starý notebook ASUS. Jedného dňa som ho zapol a nič. Nenabehol obraz, ani zvuk, len svietila zelená kontrolka. Obával som sa, že notebook pôjde rovno do koša. Našiel som však kontakt na firmu WEBKVALITA, zavolal im a dohodol servis. Pre počítač prišli ku mne domov a zobrali ho na servis. Už na druhý deň mi volali s príčinou poruchy a cenovou kalkuláciou. Oznámili mi, že musia vymeniť základnú dosku. Do piatich dní som mal notebook u mňa doma a cena ma tiež veľmy potešila. Keď som sa rozprával s kolegom, ktorý pred pár mesiacmi riešil podobný problém so svojim notebookom, platil u konkurencie takmer dvojnásobok. Odporúčam ich aj ostatným.
Ladislav H.-
notebook sa sám vypína, prehrieva sa
Počas práce na notebooku sa mi počítač po niekoľkých minútach sám vypol. Po diagnostike mi technik oznámil, že na notebooku je upchaté chladenie, a je ho potrebné prečistiť. Za 24 hodín bol notebook opravený, doručili mi ho až domov a naozaj to pomohlo. Notebook sa už nevypína, ide podstatne tichšie a je citeľne chladnejší. Som veľmi spokojný.
Marek A.-
poškodený displej na notebooku
Tak displej je už otestovaný, zatiaľ maximálna spokojnosť - vidno že je nový. Ďakujem ešte raz za Váš perfektný a systematický prístup. Navyše s cenou takmer o polovicu nižšou ako u konkurencie. Tak by to malo vyzerať v každej firme!! Zaslúžite si medailu za zákaznícky orientovaný prístup! :)
Vladimír G.-
vadná grafická karta
Po zapnutí notebooku nenabehol obraz, len svietili kontrolky. Diagnostikou bolo zistené, že je vadná grafická karta notebooku, ktorá je integrovaná na základnej doske. Oprava bola hotová za pár dní a notebook je opäť plne funkčný. Cena o polovicu nižšia ako v konkurenčnej firme. Doporučujem všetkým.
Michaela V.-
notebook poliaty pivom
Po obliatí notebooku pivom ho nebolo možné vôbec zapnúť. Základná doska notebooku bola vyskratovaná a klávesnica úplne lepkavá. Bola vymenená klávesnica a vymenené vyskratované súčiastky na základnej doske. Po oprave notebook bez problémov plne funkčný. Ďakujem za skvelo odvedenú prácu.
Martina P.-
nefunkčná klávesnica
Niektoré klávesy na klávesnici notebooku prestali fungovať. Bolo potrebné vymeniť klávesnicu za novú, taktiež sme urobili prečistenie chladenia, nakoľko sa notebook prehrieval. Nová klávesnica bola skladom, takže oprava bola dokončená do 24 hodín. "Som veľmi spokojná. Ste rýchli a šikovní."
Róbert M.-
vadný displej
Určite odporúčam, konkurencia mi dala termín do 5 týždňov, s polročnou zárukou a neodporúčali mi investovať do môjho ntb. Ale firma webkvalita ma upokojila, notebook má klasickú záruku a oprava prebehl rýchlo a za podstatne prijatelnejšiu cenu ... dokonca s detekciou inej poruchy ako v konkurenčnom servise.
Patrik H.-
vadná základná doska
V konkurenčnom servise mi ako jedinú možnosť opravy môjho notebooku ponúkli výmenu základnej dosky za cenu vyššiu ako hodnota notebooku. Táto firma však našťastie našla riešenie a to opravu mojej pokazenej základnej dosky za asi pätinovú cenu. Ďakujem a odporúčam aj ostatným.
Adriana V.-
vadná základná doska
Odporúčam službu tejto firmy, okrem profesionálneho prístupu si cením rýchlosť a kvalitu poskytnutých služieb, ľudské pochopenie a primeranu cenu. V prípade potreby by som využila služby firmy zas. Ďakujem vám veľmi pekne.
Napíšte nám referenciu